תיקון ושיפוץ כל סוגי החממות

בדומה לשירות תיקונים של חממות, שיפוץ חממות דורש גם הוא שימוש בכלים וחומרים איכותיים כדי להחזיר את החממה למצבה התקין. אולם, שיפוץ של חממות מהווה עבודה בקנה מידה גדול יותר אשר דורש תיקונים נרחבים יותר של חממות שחוו נזקים משמעותיים בשל סיבות שונות. הודות לשירות השיפוץ המקצועי של חממות על הדרך, ניתן להחזיר לפעילות מלאה חממות שחוו נזקים וגם חממות ישנות שיצאו מכלל שימוש.

שיפוץ חממות מאפשר גם לשפר את הפעילות של חממות חדשות על ידי החלפת יריעות, כיסויים, גדרות, וחלקים נוספים שאינם עובדים באופן מקסימלי. חממות על הדרך מבצעת שיפוצים מכל הסוגים, בחממות מסחריות ופרטיות כאחד, עם צוות מומחים שייעץ לכם על השיפוץ הנדרש ועל צפי גמר העבודה. הודות לניסיון של למעלה משני עשורים בתחום, חממות על הדרך מבצעת את כל סוגי שיפוץ החממות מקצועי ומהיר כדי לאפשר לכם להחזיר את החממה לפעילות בהקדם.

חברתנו משתמשת במיטב חלקי החילוף הקיימים בשוק אשר עומדים בכל התקנים הנדרשים ומאפשרים לשפץ כל חממה מכל סוג ובכל גודל באופן מקצועי. כדי לגלות בדיוק מה היקף השיפוץ הנדרש עבור החממה שאתם מעוניינים לשפץ, פנו אלינו לייעוץ מקצועי, ואנו נחזור אליכם במהירות ונבצע יחד אתכם הערכה מדויקת של השיפוץ הנדרש.

דילוג לתוכן