אודות החברה

חברת "חממות על הדרך" מעניקה שירותי חממה מלאים עבור לקוחות במגזרים השונים בישראל, וכן עבור לקוחות ציבוריים ופרטיים בחו"ל. למעלה מ-20 שנה, חממות על הדרך מעניקה את מיטב השירותים בתחום החממות הודות ליישום של הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום. מלבד שירות מלא בכל הנוגע לחממות, חברתנו דואגת להביא את מיטב חומרי הגלם הנחוצים להקמת חממות וגדרות עבור כל לקוח ועבור כל מטרה. 

על מנת שנוכל להעניק לכל לקוחותינו את השירות המדויק ביותר, חממות על הדרך מעניקה ייעוץ מקצועי כדי לברר את צרכי הלקוחות ולתכנן, יחד עמם, את החממה האידאלית. לאחר תכנון מוקפד של מבנה וגודל החממה, חממות על הדרך מתחילה במלאכת הבנייה של החממה לפי המפרט הרצוי; כל החממות של החברה מורכבות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק כדי להבטיח עמידות בפניי כל תנאי מזג האוויר, לרבות תנאי אקלים קיצוניים. 

מלבד הקמת חממות מקצועית, חממות על הדרך מעניקה שירותים מקצועיים נוספים הכוללים הקמת משתלות, הקמת גדרות, והקמת משתלות. בחממות על הדרך, כל פרויקט, קטן או גדול ככל שיהיה, יוצא לפועל באופן מקצועי ועל הצד הטוב ביותר כדי לאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות מהיתרונות המלאים של חממות.

דילוג לתוכן